Kocasının cinsel bağ teklifini reddeden bayan, dehşeti yaşadı! Konuta çabucak jandarma geldi

celikci

New member
Kocasının cinsel bağ teklifini reddeden bayan, dehşeti yaşadı! Konuta çabucak jandarma geldi
Bakras Mahallesi’nde ikamet eden Hatice K., şiddet gördüğü 2 yaşındaki çocuğunun babası 4 yıllık eşi M.K. ile tıpkı konutta ‘küs’ olarak yaşamaya devam etti. M.K., 10 Aralık’ta teze göre eşi Hatice K.’ye cinsel ilgi teklifinde bulundu. Hatice K., teklifi geri çevirince M.K., eşini dövdü. Banyoya girip, kapıyı kilitleyen Hatice K., KADES üzerinden yardım istedi. Kısa müddette adrese gelen jandarma takımları, M.K.’yi gözaltına aldı. Sözünde suçlamaları reddeden M.K., sevk edildiği adliyede çıkarıldığı mahkemece isimli denetim kaidesiyle hür kaldı.

“SADECE CİNSEL İSTEĞİ OLDUĞUNDA ÂLÂ DAVRANIYORDU”

Eşinden daima şiddet gördüğünü belirten Hatice K., “Küstük. Bir tek cinsel isteği olduğunda güzel davranıyordu. Ben de bu durumdan rahatsız oluyordum. bir daha bana yanaştı. Ona ‘Evlilik bunun için mi var?’ dedim. O da bana ‘Senin diğer vazifenin mi var? Çocuğuna bakacaksın, meskenini temizleyeceksin, benim gönlümü beğenilen tutacaksın’ dedi. Bunu kabul etmedim. O da buna karşılık bana ‘Gidecek yerin mi var’ dedi” diye konuştu.

‘BANYOYA KAÇARAK KADES UYGULAMASINA BASTIM’

Kavga sırasında boşanmak istediğini söyleyince, eşinin boğazını sıktığını anlatan Hatice K., “2 dakika boyunca sıktı. Nefes alamadım. Bu anlara çocuğum şahit oldu. aslına bakarsan o ağlayınca bıraktı. Yoksa tahminen bırakmazdı. Ben de bir daha boşanmak istediğimi ve dava açacağımı söyleyince daha hayli sonlanıp, tokat attı. Elinden kaçarak telefonumu alıp, kendimi banyoya kilitledim. KADES uygulamasına bastım” tabirlerini kullandı.

“YÜZÜM GÖZÜM KANLAR İÇERİSİNDE KALDI”

Eşinin kapıyı zorlaması üzerine kendine bir şey yapmaması için sakince içeri geçtiğini tabir eden Hatice K., kısa mühlet daha sonra da polis ve jandarmanın aradığını söylemiş oldu. Bu sırada telefonuna el koyan eşinin yüzüne yumruk attığını söyleyen Hatice K., “Yüzüm, gözüm kanlar ortasında kaldı. Kanlarım çocuğuma sıçradı. Yere çöküp ağlayınca, çocuğum yüzümden kanları silmeye çalışıyordu. Kayınvalidem o sırada yüzümdeki kanları havluyla silmeye çalıştı. Şikayetçi olduğum için bana kızdı ve kan olan halı ve havluyu toplayıp dışarı çıkardı” diye konuştu.

KAŞINA 8 DİKİŞ ATILDI

Olay daha sonrası hastaneye gdolayıldüğünü ve kaşına 8 dikiş atıldığını söyleyen Hatice K. gözaltına alınan eşinin 24 saat daha sonra hür bırakıldığını argüman etti. Eşinin kendisini öldüreceğinden korktuğunu anlatan Hatice K., “Sadece kendim için değil; çocuğum için de korkuyorum. Öfke sorunu var. Çocuğuma daima ‘Sen küçüksün, az daha büyü. Seni de döveceğim’ diyordu Çocuğumun asla ona verilmesini istemiyorum” dedi.

Kaynak: Demirören Haber Ajansı / Şimdiki