Kılıçdaroğlu’nun geceliği bin euroyu bulan otelde kalmasını eleştiren gazeteci toplumsal medyada linç edilince isyan etti

Leyla

Global Mod
Global Mod
Çeşitli temaslar için Almanya’ya giden CHP Genel Lideri Kılıçdaroğlu, İBB Lideri Ekrem İmamoğlu için verilen cezanın akabinde Türkiye’ye dönme sonucu aldı. Ziyaretini yarıda kesen İmamoğlu, sabah gittiği ülkeden akşam saatlerinde ayrıldı.

KILIÇDAROĞLU’NUN KALDIĞI OTELİ ELEŞTİRİNCE CHP’LİLERİN GAYESİ OLDU

Kılıçdaroğlu’nun Almanya ziyaretini takip eden gazeteci Nalan Sipar, toplumsal medya hesabından yaptığı paylaşımda CHP başkanının Berlin’in en itibarlı ve değerli otellerinden birinde kalmasını eleştirdi.

Kılıçdaroğlu’nun geceliği 400 eurodan başlayan otelde konaklamasının, noel süslemeleri ve piyano eşliğinde yaptığı açıklamanın ömrün gerçeğine tezat olduğunu söz eden Sipar, CHP’lilerin maksadı oldu.

“OTEL PAYLAŞIMIM YÜZÜNDEN LİNÇ YEDİM”

Twitter hesabından yeni bir paylaşımda bulunan Sipar, CHP’lilerin tenkitleri üzerine şu açıklamada bulundu:

“Kılıçdaroğlu’nun Berlin’de kaldığı otele dair paylaştığım ayrıntı yüzünden linç yedim resmen. Bir gazeteci olarak benim misyonum vatandaşları maddi olarak destekledikleri partinin bütçesini nasıl harcadığı konusunda bilgilendirmek.”