İğneyle unsur enjekte ettiği 16 yaşındaki kızın özel manzaralarını çekti! Şantaj gayesiyle kullanıp cinsel bağlantıya zorladı

celikci

New member
İğneyle unsur enjekte ettiği 16 yaşındaki kızın özel manzaralarını çekti! Şantaj gayesiyle kullanıp cinsel bağlantıya zorladı
Mide bulandıran olay 2019 yılının Mart ayında Mersin’de yaşandı. Argümana bakılırsa, 16 yaşındaki N. P.’ye alkol içirip, iğneyle bilmediği bir unsur enjekte eden 23 yaşındaki H.G, kız arkadaşı N. P. şuurunu kaybedince cinsel istismarda bulunup özel imgelerini çekti. sonrasındasında bu görüntüyü şantaj maksadıyla kullanarak N. P.’yi cinsel alakaya zorladı. N. P.’yi imajları ailesine göndermekle tehdit eden H.G,, N. P. kendisinden şikayetçi olunca imajları toplumsal medyada yayınladı.

ÖZGECAN ARSLAN ÜZERE ÖLDÜRMEKLE TEHDİT ETTİ

Milliyet’in haberine nazaran manzaraların toplumsal medyada yayınlandığını öğrenen N.P., H.G.’den imgeleri kaldırmasını istedi. Fakat teze nazaran H.G., N.P.’yi Özgecan Arslan üzere öldürmekle tehdit etti. Bunun üzerine N. P., müdafaa sonucu aldırdı lakin H.G., muhafaza sonucunı daima ihlal etti. Soruşturma sonunda savcılık cinsel istismar, şantaj ve tehdit kabahatlerinden takipsizlik sonucu verdi. Kararda, ”9 ay boyunca susması ömrün olağan akışına aykırı” denildi. Bu karara itiraz edildi lakin savcılık H.G. ve öbür kuşkulu M.K. hakkında tutuksuz yargılanmak üzere “müstehcenlik” cürmünden dava açıldı.

”CİNSEL ALAKA İMGELERİNİ TWİTTER’DA PAYLAŞMIŞ”

Mersin 21. Asliye Ceza Mahkemesi’nde görülen duruşmada müşteki N. P., başından geçenleri şu biçimde anlattı: “birlikte konutuna gittik. bir arada alkol aldık. Bir bardak içtikten daha sonra başım dönmeye başladı. İğneyle bir şey enjekte etti. çabucak sonrasında evrakta mevcut olan görüntüyü çekmiş. daha sonra benimle bir daha cinsel bağa girdi ve bir daha görüntü çekmiş. Tartışınca manzaraları Twitter’da paylaşmış.”

GENÇ KIZIN GÖRÜNTÜLERİNİ İZLETMİŞ

Şahit F.Ş. ise sözünde, H.G.’nin kendisine N.P.’nin müstehcen görüntüsünü izlettiğini söylemiş oldu. Temel hakkındaki görüşünü açıklayan duruşma savcısı ise her iki sanığın da müstehcenlik hatasından 2 yıl 6 aydan 8 yıl 9 aya kadar mahpusla cezalandırılmasını talep etti.

”BENİ TUTUKLAYACAK ADAM ANASININ KARNINDAN DOĞMADI” DEMİŞ

Şu anda 18 yaşında olan N. P., yaşadığı kabus dolu olayı anlattı. ”Çocuğun cinsel istismarı”, “şantaj” ve “tehdit” cürümlerinden şikayette bulunduklarını söz eden N. P. “Ama 4 ay boyunca savcı belgeye bakmadı. Eylül 2020’de olay basına yansıyınca çabucak 2 kuşkulu de gözaltına alındı. Akrabaları, arkadaşları ve yakın etrafı benimle ilgili savcılığa temelsiz şikayetlerde bulundular. H.G. şikayeti geri çekmem için beni tehdit etti.’Seni Özgecan Arslan üzere öldürürüm. Beni tutuklayacak adam anasından doğmadı’ dedi. İleti kayıtlarını evraka sunduk. Biz “çocuğun cinsel istismarı” ve “şantaj” hatasından dava açılmasını talep ettik fakat savcı takipsizlik sonucu vererek ‘9 ay boyunca susması ömrün olağan akışına aykırı’ dedi. Arkadaşlarına ‘N. P.’yi takıntılı sevgili üzere gösterin. Mahkemede bu türlü söz verin’ demiş. Hepsi bu türlü söz verdi. Psikolojim mahvoldu. Ben öldükten daha sonra mı adalet sağlanacak. Geceleri özel numaralardan arayıp beni korkutmaya çalışıyorlar” dedi.