Öğretmen kocasını okul müdiresiyle meskende bastı! Bornozunu da alıp gelmiş

celikci

New member
Öğretmen kocasını okul müdiresiyle meskende bastı! Bornozunu da alıp gelmiş
Toroslar ilçesinde bir ilkokulda öğretmenlik yapan Leyla A.(39) birebir okulda öğretmen olan eşi Abdulgani A. (39) ile evliliğinde sıkıntılar yaşayınca çift aile terapistine gitti. 9 ve 11 yaşındaki iki çocukları olan çift, terapistin de önerisi ile bir süre başka konutlarda yaşamaya karar verdi.

KOCASINI, OKUL MÜDİRESİ İLE BASTI

Çocuklar anneleri Leyla A. ile kalırken, Abdulgani A. birkaç sokak ötedeki diğer bir konutta yaşamaya başladı. Geçen 6 Ekim gecesi Leyla A., kızlarının yaşadığı meseleleri konuşmak için eşinin meskenine gitti. Leyla A. saat 23.00 sıralarında araçtan inip, konuta yanlışsız yöneldiği anda, nazaranv yaptığı okulun müdürü Deniz B.’nin (40), Abdulgani A.’nin yaşadığı konuta girdiğini gördü. Leyla A., duruma şahit olmaları için bulunduğu yere, biri öğretmen 3 arkadaşını daha çağırdı. Leyla A., eşinin kapı ziline uzun müddet bastı. Lakin kapıyı açan olmadı.

YANINDA KIYAFET VE BORNOZ DA GETİRMİŞ

Sabah’ın haberine nazaran eşini telefonla arayan Leyla A. karşılık alamayınca kendisine “Senle Deniz’i gördüm. Aç kapıyı” halinde bildiri attı. Leyla A. ile bir arada toplam 4 kişi, yarım saat bekledikten daha sonra kapı açıldı. Arkadaşlarıyla birlikte meskene giren Leyla A. durumu anlamaya çalışırken, okul müdürü Deniz B., “Hastaniçin geliyordum. Geçerken uğradım” dedi. Leyla A., bu esnada, Deniz B.’nin yanında yedek kıyafet, bornoz getirdiğini fark etti.

İNKAR ETTİ

Leyla A. ve arkadaşları ondan sonrasında meskenden ayrıldı. daha sonrasında Leyla A, Deniz B.’ye bildiri atarak, “Gecenin 11’inde, 15 yıllık kocamla bastım seni. Utanacak yüzün bile yok. Kadınlığından, anneliğinden utan” diyerek reaksiyon gösterdi. Deniz B. ise “Ben utanılacak bir şey yapmadım” diyerek olayın kendisi ile ilgisinin olmadığını belirtti.

ULUSAL EĞİTİM SORUŞTURMA BAŞLATTI

Deniz B., okulunda nazaranvli Leyla A.’nın kendisine hakaret ettiğini ve iftira attığını öne sürerek şikâyetçi oldu. Olayın akabinde öğretmen çift mutabakatlı boşandı ve çocukların velayeti anneye verildi. Fakat Abdulgani A., muahede unsurlarının aleyhine olduğunu öne sürerek karara itiraz etti. Bu sefer, Leyla A., eşine karşı ‘zina’ suçlaması ile dava açtı. Leyla A., hem eşi hem okul müdürü bayan hakkında savcılığa hata duyurusunda bulundu. Leyla A.’nın “Yasak aşk soruşturulsun” dediği olay ile ilgili Mersin Vilayet Ulusal Eğitim Müdürlüğü de idari soruşturma başlattı.

Son Dakika Haberleri