Mustafa Sarıgül canlı yayında TikTok görüntüsü çekti

Leyla

Global Mod
Global Mod
Türkiye Değişim Partisi Genel Lideri Mustafa Sarıgül, Tv100’de yayımlanan Sağlı Sollu programının konuğu oldu. Türkiye’yi uzunluktan boya gezdiğini ve halk ile bir ortaya geldiğini söyleyen Sarıgül, Şişli Belediye Başkanlığı periyodundan de bahsetti. Vakti geldiği noktada bıraktığını belirten Sarıgül, “Bir devir daha yapsaydım o güç ve atmosfer olmazdı” dedi.

“KILIÇDAROĞLU’NUN DAHA DİKKATLİ OLMASI LAZIM”

Stüdyoda, randevu talebinin kabul edilmemesi üzerine gittiği Ulusal Eğitim Bakanlığı’na alınmayan CHP önderi Kemal Kılıçdaroğlu ile ilgili görüşü sorulan Sarıgül, şu sözleri kullandı: “Ana muhalefet partisi başkanının bir kez bilgi almaya hakkı vardır. Ana muhalefet partisi önderi yarın ülkeyi yönetmeye en yakın kişi demektir. Fakat ben alışılmış beklerim ki evvel; kendi takımlarından, öncesinden milletvekilleri arkadaşlar gitsinler, konuşsunlar ve bunları planlasınlar o sohbetler olsun, daha sonrasında gitsin. Ana muhalefet partisi genel liderine yapılan büyük bir sevgisizliktir. Bunu hakikat bulmam. Fakat ana muhalefet partisi de nereye gideceğini, nasıl gideceğini, neler yapılması gerektiği konusunda daha dikkatli olması lazım. Kapı açılmıyorsa gitmemeliydi. O, kapi açılmıyorsa gitmemeliydi. Kim o ayrıntıları veriyorsa gerçek bilgi değil.”

PROGRAMIN SONUNDA TİKTOK GÖRÜNTÜSÜ ÇEKTİ

Türkiye Değişim Partisi Genel Lideri Sarıgül, programın sonunda takipçileri için TikTok görüntüsü çekti. Sarıgül’ün bu hareketi stüdyoda renkli imajlar oluşturdu.