GÜZEL Parti’de yeni küfür skandalı: AK Parti seçmenine ağza alınmayacak kelamlar söylemiş oldu

Leyla

Global Mod
Global Mod
GÜZEL Parti’de bir daha küfür krizi yaşanıyor. Son olarak şehit ağabebir daha küfreden Lütfü Türkkan’dan daha sonra Güzel Parti Dilovası Demirciler Köyü Lideri Ahmet Erhan Göçmez’in ağza alınmayacak küfürleri kamuoyunun gündemine oturdu. Hayat pahalılığından ve daima gelen artırımlardan kaynaklı toplumsal medya üzerinden bir paylaşım yapan Uygun Partili Göçmez, AK Parti’ye oy veren seçmen ağıza alınmayacak kelamlar söylemiş oldu.

“BEN AK PARTİ’YE OY VERENİN….”

Bir akaryakıt istasyonundan sigara aldığını söz eden Göçmez ” Dedim ya hayırdır benzinlik diye mi bu fiyatlar bu biçimde. Yok abi artırım geldi dedi. Dedim kardeşim artırım geldi 21 lira oldu dedim. Hayır tekrar artırım geldi 25 lira oldu dedi. Yani bu AK Parti’ye oy verenin AK Parti diye bir partiyi savunanın ben anasını avradını, soyunu sopunu sülalesini …….” diyerek küfretti.

YAKALAMA KARARI ÇIKTI

Göçmez’in bununla da yetinmeyip “Görüntüleri istediğiniz yerde paylaşabilirsiniz” demesi dikkat çekti. Yeterli Partili Göçmez, daha sonra gelen yansılar üzerine profilini kilitledi. Skandal görüntü ile ilgili ise Düzgün Partili lider hakkında savcılıktan yakalama sonucu çıktı.

AHMET ERHAN GÖÇMEZ KİMDİR?

Ahmet Erhan Göçmez Kocaeli, Dilovası,Demirciler Köyü Toplumsal Yardımlaşma Derneği İdare Heyeti Lideri olduğu biliniyor. Ahmet Erhan Göçmez, UYGUN Parti Dilovası Demirciler Köyü Mahalle Başkanı’dır.