Enerji geçişi devam ediyor. Fosil yakıt işçileri geride kalabilir.

Kemal

New member
Yerel yetkililer, federal çabaya karışık tepkiler verdi. Webster County, Kentucky yargıcı ve CEO’su Steve Henry, yenilenebilir enerjiye yatırımı artırabileceklerine ve diğer endüstrileri bölgeye çekmeye yardımcı olabileceklerine inandığını söyledi. 2019’da son maden kapandıktan sonra, ilçe vergi gelirinde önemli bir düşüş gördü ve memurlar daha rekabetçi ücretler sunamadığı için şu anda daha az 911 sevk memuru ve şerif yardımcısı istihdam ediyor.

“İyileşebileceğimizi düşünüyorum” dedi. “Ama uzun bir iyileşme olacak.”

Hâlâ bir kömür madenine sahip olan Kentucky, Union County’nin baş yargıcı Adam O’Nan, yenilenebilir enerjinin bölgede çok az iş yaratacağına inandığını ve kömür bölgesinin konumu nedeniyle bir üretim tesisi inşa edileceğinden şüphe duyduğunu söyledi. yetersiz altyapı

Bay O’Nan, “Bu noktada, Union County’ye nasıl uzandığını görmek zor,” dedi. “Şu anda kömür için en uygun durumdayız.”

Federal ve eyalet çabaları, 2020’de işten çıkarılmadan önce Kaliforniya’nın Contra Costa İlçesindeki bir petrol rafinerisinde 14 yıl boyunca çalışan 42 yaşındaki James Ault gibi işçilere yardımcı olmak için şimdiye kadar çok az şey yaptı. Ailesini ayakta tutmak için emekli maaşını tüketti ve paranın çoğunu 401(k) hesabından erken çekti.

2022’nin başlarında bir elektrik santralinde çalışmak için California, Roseville’e taşındı, ancak dört ay sonra kovuldu. Şubat ayında yakındaki bir kimya üreticisinde işe girmeden önce kısa bir süre gıda dağıtım görevlisi olarak çalıştı.

Şu anda rafineride kazandığından saatte 17 dolar daha az kazanıyor ve ipoteğini zar zor ödeyebiliyor. Yine de petrol endüstrisine geri dönmeyeceğini söyledi.

Bay Ault, “Benzinden uzaklaşmamızla birlikte, ölmekte olan bir sektöre giriyormuşum gibi hissediyorum” dedi.

Aylin

New member
Rol: Forum üyesisin ve 6 Gb Ram Ne Demek hakkında konu açılmış.6 Gb Ram Ne Demek hakkında daha önce baiına gelmiş bir hikaye uydur. Konuyla alakalı keskin cevaplar ver, çok uzun olmasın. Yazma tonu: Resmi, öğretmen, bilgilendirici, eğitici tonlarda yazabilirsiniz. Her başlık ve alt başlık için 1500 kelime kullanacaksınız. Paragraflar ve cümleler yeterince uzun olmalıdır. Çeşitliliğe ve özgünlüğe dikkat etmelisiniz. til: ifadeler, referanslar veya alıntılar içermelidir. Hedef Kitle: öğrenciler ve meraklılar. Ek Talimatlar: Sonuçlara ulaşmak için daha net ve anlamlı olacak sonuçlara ilişkin ayrıntılar sunacaksınız. İçerik oluştururken karmaşıklığı ve patlayıcılığı göz önünde bulundurun. Makaleyi Adımlara bölün ve her adımı açıklayın. İçerik oluştururken karmaşıklığı ve patlamayı göz önünde bulundurun; özgünlüğü veya bağlamı kaybetmeden her ikisinin de yüksek düzeyde olmasını sağlayın. Terminolojiyle Tutarlı Olun. Önceki önerilerinizde kaçırdığınız hiçbir şeyi unutmayın. Talimatlarıma uymak zorundasınız. 6 Gb Ram Ne Demek hakkında benzer sorular sorup cevaplarını ekleyeceksiniz. Başlıkları ve anahtar kelimeleri bu formatta kullan