Boşanma etabındaki eşini tekraren bıçakladı! Savunması da kabahati kadar dehşet verici

celikci

New member
Boşanma etabındaki eşini tekraren bıçakladı! Savunması da kabahati kadar dehşet verici
1 Kasım tarihinde Tuzla’da, 23 yaşındaki K.K. işyerinden çıkmış konutuna hakikat yürüyordu. K. K., arkadaşıyla birlikte yürüdüğü esnada boşanma etabında olduğu eşi Emre Kocakoç motosikletle yanına geldi. Emre Kocakoç eşi K. K.’yı dakikalarca bekledikten daha sonra sokak ortasında tekraren bıçakladı. ondan sonrasında Emre Kocakoç süratle olay yerinden uzaklaştı. Ağır yaralanan bayan hastanede tedavi altına alındı. Olay daha sonrasında gözaltına alınan Emre Kocakoç çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi. hanımın sokak ortasında tekraren bıçaklandığı anlar güvenlik kamerası tarafınca saniye saniye görüntülendi.

“BENİM GAYEM EŞİMİ ÖLDÜRMEK DEĞİLDİ, YALNIZCA YARALAMAKTI”

Emre Karakoç sözünde, “Motosikletin ön cebinden çıkardığım pembe saplı meyve bıçağını elime aldım ve eşimin gerisi bana dönüktü. Ben bıçağı eşimin sol bacağına hakikat savurdum. yeniden eşimin bacağına hakikat bıçağı savurmak istedim. Eşim döndüğü için bedenine gelmiş olabilir. Ben bir ya da iki defa bıçağı savurdum. Benim gayem eşimi öldürmek değildi, yalnızca yaralamaktı. Eşim yere niyet ne yapacağımı şaşırdım. Çabucak motosiklete binip Çayırova tarafına gerçek gittim. daha sonra kendim polisi aradım. Polis gelip beni aldı” sözlerini kullandı.

“YAKLAŞIK 6-7 SEFER BIÇAKLADI”

Olayın esnasından K. K.’nin yanında olan arkadaşı G.D. sözünde, “K. K. ile işten çıktım. Karakoç bana, ‘Eşim ile bu ortalar sorun yaşıyorum. Benimle bir arada yürü’ dedi. Bende tamam dedim. bir arada yürümeye başladık. Cadde üzerinde marketi 150-200 metre geçtikten daha sonra Emre Kocakoç geldi. Eşine ‘Beni affet. Boşanmak istemiyorum. Seni kaybetmek istemiyorum’ dedi. K. K. ise, ‘Seni fazlaca affettim. tekrar talih veremem’ dedi. O sırada Emre motosiklete yanlışsız yöneldi. Binip gidecek sandım. Nereden çıkardığını bilmediğim elinde açık renkli bir bıçağı arkadaşımın bedenine saplamaya başladı. K. K.’nin koluna, göğsüne, sırtına ve bacağına saplamaya başladı. Yaklaşık 6-7 kere bıçakladı. daha sonra Emre motosiklete binip uzaklaştı” dedi.

Kaynak: Demirören Haber Ajansı / Aktüel