Ümit Özdağ köstebeklerini itiraf etti: İstihbaratçı ve polis öğrencilerim bana içeriden bilgi veriyor

Leyla

Global Mod
Global Mod
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, mülteciler üzerinden siyaset devşiren Zafer Partisi Genel Lideri Ümit Özdağ’ı sert sözlerle gaye almış, “Ben bu adamı adam yerine ve insan yerine koymam. Bu adam hayvandan aşağı bir adamdır. Esfelesafilindir. Kendisi Soros çocuğudur ve operasyon çocuğudur. İstihbarat elemanı olduğu apaçık aşikardır.” tabirlerini kullanmıştı.

Bu kelamlar daha sonrası Bakan Soylu’yu açıkça tehdit eden Özdağ, geride kalan gün İçişleri Bakanlığının önüne giderek yeni bir provokasyonun fitilini ateşlemişti.

ÖZDAĞ’DAN İTİRAF: BANA İÇERİDEN BİLGİ VERİYORLAR

Gelişmeler daha sonrası Halk TV canlı yayınına katılan Ümit Özdağ, itiraf niteliğinde açıklamalarda bulundu. Devlet tarafınca izlendiğini ve dinlendiğini öne süren Özdağ, kendisine bu bilgiye nereden ulaştığı sorusuna, “Benim istihbaratçı, polis öğrencilerim var. Bana bilgi veriyorlar” diyerek karşılık verdi.

Özdağ, mevzuya ait açıklamasında, şunları söylemiş oldu:

“Süleyman Soylu da, devletin istihbarat servisi de beni dinliyor. Benim her hareketimi izliyorlar, peşimde grup var. Kredi kartıyla bir yerde yemek yediğimde bir bana bir de onlara gidiyor. Ben yıllarce bu ülkede istihbaratçı yetiştirdim, polis yetiştirdim. Bu beşerler bana inanıyor ve güveniyorlar. Beni seviyorlar. Açıp bana bilgi de veriyorlar.