Atilla Taş’tan CHP’li Kaftancıoğlu’na salvo: Oy için atmadığınız takla kalmadı

Leyla

Global Mod
Global Mod
Hükümet aykırılığıyla tanınan ve toplumsal medyada yaptığı paylaşımlarla isminden kelam ettiren müzikçi Atilla Taş, CHP İstanbul Vilayet Lideri Canan Kaftancıoğlu’nu Twitter sohbet odasında bombaladı.

”ATMADIĞINIZ TAKLA KALMADI”

CHP’nin kendisine sırt döndüğünü belirten Atilla Taş, ”Ben sizin üniversal kıymetlerinizi kabul etmiyorum. Ben hiçbir vakit kozmik paha görmedim. CHP olarak bana sırt döndünüz. CHP olarak korkak partisiniz. Yalnızca AK Parti’den üç tane oy kapabilmek için ki kapamayacaksınız, atmadığınız takla kalmadı. CHP kadar kendi tabanına nankör bir parti daha görmedim. Nefret ediyorum artık hepinizden.” dedi.

‘PARAMIZLA SALON ALAMADIK’

Cebindeki parayla CHP’li belediyenin kendisine salon vermediğini sav eden Atilla Taş, “Paramızla salon alamazken Nagehan’ı otobüse alıp bir de liderinize poz verdirtiyorsunuz. Nefret ediyorum hepinizden artık. 3 sene kim kiraladı bilmiyorum.” biçiminde konuştu.

‘ADAM SANDIM’

Kendisini Karadeniz seyahatine davet etmeyen İBB Lideri İmamoğlu’nu yerden yere vuran Atilla Taş, toplumsal medya paylaşımında şu sözleri kullanmıştı: “Sizi savunacağız dayanak vereceğiz, bu tertip değişsin diye, yediğimiz küfrün hakaretin, tehditin, (ödediğim bedelleri saymıyorum bile!) haddi hesabı yok! Bunun için miydi? Bu devran bu biçimde sürecekse niçindi bu uğraş? Hakkımı helal etmiyorum!”